2019-2020 FALL PRESENTATIONS


DATE: 26-27 DECEMBER   VENUE: E4 305  

SCHEDULE

DEC 26th

9.15 - 9.30

  • Opening

    -

9.30 - 10.00

  • Cem Hakverdi Atölyesi 1

    -

    Advisor: Cem Hakverdi
    Add. Jury: Gökhan Tan & Ethem Özgüven

10.00 - 10.30

  • RGB 1

    -

    Görsem Tanırım
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Gökhan Tan & Sarper Durmuş

  • RGB 1

    -

    Haber Sözlüğü
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Gökhan Tan & Sarper Durmuş

10.30 - 11.00

  • HaberVesaire 1

    -

    Habervesaire.com ekibi
    Advisors: Gökhan Tan & Güventürk Görgülü
    Add. Jury: Alper Özçakır & Aylin Dağsalgüler

11.00 - 11.40

  • Dijital Medya ve Çocuk

    -

    Advisor: Esra Bilgiç
    Add. Jury: Sarper Durmuş & Aylin Dağsalgüler

11.40 - 12.05

  • InstaDocs

    -

    Advisor: Alper Kırklar
    Add. Jury: Ivo Furman & Alper Özçakır

12.05 - 13.00

  • LUNCH

    -

13.00 - 14.10

  • Techne

    -

    Advisor: Sarper Durmuş
    Add. Jury: Burak Özçetin & Alper Kırklar

14.10 - 14.35

  • Ethem Özgüven Atölyesi 1

    -

    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Burak Özçetin & Cem Hakverdi

14.35 - 15.25

  • RGB 2

    -

    Tablolar
    Advisors: Oğuz Yenen & Alper Özçakır
    Add. Jury: Gökhan Tan & Alper Kırklar

  • RGB 2

    -

    Tuğkun Zeroğlu
    Advisors: Oğuz Yenen & Alper Özçakır
    Add. Jury: Gökhan Tan & Alper Kırklar

15.25 - 15.50

  • Ethem Özgüven Atölyesi 2

    -

    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Cem Hakverdi & Güventürk Görgülü

15.50 - 16.20

  • Cem Hakverdi Atölyesi 2

    -

    Advisor: Cem Hakverdi
    Add. Jury: Gökhan Tan & Ethem Özgüven

16.20 - 16.50

  • RGB 3

    -

    RGB Dijital İçerik Yönetimi
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Sarper Durmuş & Alper Kırklar

  • RGB 3

    -

    Samet Kaan Keleşoğlu
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Sarper Durmuş & Alper Kırklar

16.50 - 17.15

  • Ethem Özgüven Atölyesi 3

    -

    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Cem Hakverdi & Güventürk Görgülü

DEC 27th

9.15 - 9.30

  • Opening

    -

9.30 - 10.30

  • Tomplumsal Cinsiyet, Çocuk ve Medya 1

    -

    Çizgi filmler ve çocuk
    Advisors: Nazan Haydari
    Add. Jury: Alev Yücel & Itır Erhart

  • Tomplumsal Cinsiyet, Çocuk ve Medya 1

    -

    Greta ve medya
    Advisors: Nazan Haydari
    Add. Jury: Alev Yücel & Itır Erhart

  • Tomplumsal Cinsiyet, Çocuk ve Medya 1

    -

    Çocuk evlilikler ve medya
    Advisors: Nazan Haydari
    Add. Jury: Alev Yücel & Itır Erhart

10.30 - 11.05

  • RGB 4

    -

    Yerinde Olsam
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Gökhan Tan & Sarper Durmuş

  • RGB 4

    -

    Naz Kılıç
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Gökhan Tan & Sarper Durmuş

11.05 - 11.35

  • Cem Hakverdi Atölyesi 3

    -

    Advisor: Cem Hakverdi
    Add. Jury: Gökhan Tan & Ethem Özgüven

11.35 - 12.30

  • Toplumsal Cinsiyet, Çocuk ve Medya 2

    -

    Suriyeli çocukların medyada temsili
    Advisor: Nazan Haydari
    Add. Jury: Alev Yücel & Ivo Furman

  • Toplumsal Cinsiyet, Çocuk ve Medya 2

    -

    Çizgi filmler ve çocuk
    Advisor: Nazan Haydari
    Add. Jury: Alev Yücel & Ivo Furman

12.30 - 13.30

  • LUNCH

    -

13.30 - 14.00

  • HaberVesaire 2

    -

    HaberVesaire Sabah Programı
    Advisor: Gökhan Tan
    Add. Jury: Alper Özçakır & Nazan Haydari

14.00 - 15.00

  • Eşik Dergisi

    -

    Advisors: Müge İplikçi & Altuğ Öztürk
    Add. Jury: Esra Ercan Bilgiç & Güventürk Görgülü

15.00 - 15.25

  • Ethem Özgüven Atölyesi 4

    -

    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Nazan Haydari & Güventürk Görgülü

15.25 - 16.05

  • RGB 5

    -

    Kafamdaki Sorular
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Gökhan Tan & Sarper Durmuş

  • RGB 5

    -

    Spor Ertesi
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Gökhan Tan & Sarper Durmuş

16.05 - 16.35

  • Habervesaire 3

    -

    HaberVs Ekstra ekibi
    Advisor: Güventürk Görgülü
    Add. Jury: Alper Özçakır & Aylin Dağsalgüler

16.35 - 17.00

  • Ethem Özgüven Atölyesi 5

    -

    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Güventürk Görgülü & Nazan Haydari