2019 SPRING PRESENTATIONS


DATE: 23-24 MAY   VENUE: E4 305  

SCHEDULE

MAY 23rd

9.15 - 9.30

  • Opening

    -

9.30 - 10.00

  • Belgesel 1

    -

    Bağımlılık Grubu
    Advisors: Cem Hakverdi & Nazan Pakkan
    Add. Jury: Oğuz Yenen & Itır Erhart

10.00 - 10.30

  • RGB 1

    -

    Altının Yolculuğu
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Cem Hakverdi & Itır Erhart

10.30 - 11.00

  • Oğuz Yenen Atölyesi 1

    -

    MasaDa
    Advisor: Oğuz Yenen
    Add. Jury: Alev Yücel & Cem Hakverdi

11.00 - 12.00

  • Eşik Dergisi

    -

    Advisors: Müge İplikçi & Altuğ Öztürk
    Add. Jury: Alev Yücel & Aslı Tunç

12.00 - 13.00

  • LUNCH

    -

13.00 - 13.45

  • HaberVesaire 1

    -

    Haber Yazımı & Video
    Advisors: Gökhan Tan & Güventürk Görgülü
    Add. Jury: Aslı Tunç & Nazan Pakkan

13.45 - 14.20

  • Ethem Özgüven Atölyesi 1

    -

    Nisan Şir & Tuğana Dereci
    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Nazan Pakkan & Güventürk Görgülü

14.20 - 15.20

  • Dijital Medya ve Çocuk

    -

    Advisors: Esra Bilgiç & Birol Tavlı
    Add. Jury: Alper Kırklar & Gökhan Tan

15.20 - 15.55

  • Ethem Özgüven Atölyesi 2

    -

    Osman Birinci & Berkant Yüksel
    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Alper Kırklar & Güventürk Görgülü

15.55 - 16.25

  • Belgesel 2

    -

    O Başka
    Advisor: Cem Hakverdi
    Add. Jury: Oğuz Yenen & Alper Özçakır

16.25 - 16.45

  • RGB 2

    -

    Bakkhalar Projesi
    Advisors: Oğuz Yenen & Alper Özçakır
    Add. Jury: Aylin Dağsalgüler & Cem Hakverdi

MAY 24th

9.15 - 9.30

  • Opening

    -

9.30 - 10.40

  • Techne

    -

    Advisor: Sarper Durmuş
    Add. Jury: Burak Özçetin & Alper Özçakır

10.40 - 11.20

  • InstaDocs

    -

    Advisor: Alper Kırklar
    Add. Jury: Burak Özçetin & Alper Özçakır

11.20 - 11.40

  • Oğuz Yenen Atölyesi 2

    -

    Melisa-Bartu Project
    Advisor: Oğuz Yenen
    Add. Jury: Ethem Özgüven & Sarper Durmuş

11.40 - 12.30

  • RGB 3

    -

    Semtin İçinden
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Burak Özçetin & Alper Kırklar

  • RGB 3

    -

    Afyonspor Taraftarı Olmak
    Advisors: Alper Özçakır & Oğuz Yenen
    Add. Jury: Burak Özçetin & Alper Kırklar

12.30 - 13.30

  • LUNCH

    -

13.30 - 14.20

  • HaberVesaire 2

    -

    HaberVesaire Sabah Programı
    Advisor: Gökhan Tan
    Add. Jury: Esra Bilgiç & Sarper Durmuş

  • HaberVesaire 2

    -

    HaberVesaire Ekstra Videoları
    Advisor: Güventürk Görgülü
    Add. Jury: Esra Bilgiç & Sarper Durmuş

14.20 - 14.55

  • Ethem Özgüven Atölyesi 3

    -

    Günizece Uğurlar, Arzu Cahide Öz, Hilal Eyigüngör, Gizem Nur Kurt
    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Aylin Dağsalgüler & Gökhan Tan

14.55 - 15.55

  • Belgesel 3

    -

    At Veterineri
    Advisor: Cem Hakverdi
    Add. Jury: Gökhan Tan & Alper Özçakır

  • Belgesel 3

    -

    Mutfak
    Advisor: Cem Hakverdi
    Add. Jury: Gökhan Tan & Alper Özçakır

15.55 - 16.30

  • Ethem Özgüven Atölyesi 4

    -

    Pınar Özkan, Duygu Yasa, Muratcan Çelebioğlu
    Advisor: Ethem Özgüven
    Add. Jury: Sarper Durmuş & Güventürk Görgülü