RGB logo

RGB Live

RGB, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin yeni ekranı. İçerikleri ve çekimlerini BİLGİ’li öğrencilerin hazırladığı bu üniversiteli ekran hep yayında hep yanında. Haftaiçi 10.00-16.00 arası CANLI yayınlara da yer veren bu ekran için daha fazla bilgi rgb.bilgi.edu.tr adresinde.

PROJELER

Kanal Koordinasyon

Hafta içi her gün saat 10.00-16.00 arasında Youtube üzerinden canlı yayın yapan RGB ekranının eşgüdümlü ve uyumlu şekilde çalışmasını sağlayan ve ekranın diğer sosyal medya mecralarında tanıtımından sorumlu olan ekip.

Boğaz Hattı

İstanbul’un boğaz semtlerinin gezildiği, semtlerin meşhur detaylarına ve az bilinen yönlerine değinilen bir gezi programıdır.

RGB'de Bu Sabah

RGB’de Bu Sabah dünyadan ve Türkiye’den gündemi seyirciye aktaran bir haber programı.

CarGB

İkinci el otomobillerin samimi bir dille, detaylıca incelendiği, iki haftada bir yayınlanan bir araç tanıtım programıdır.

Kahveler Bizden

Kahveler Bizden haftanın her günü bir canlı yayın konuğu ile gerçekleştirilen canlı sohbet programıdır.

Limonata

Limonota, hem ev arkadaşı hem de müzik grubu olan Mine, Minez ve Eren’in hayatlarını, bu yolda başarısızlıklarını, aralarındaki ilişkiyi anlatan mini bir komedi dizisidir.

Spor Ertesi

Spor Ertesi RGB spor ekibinin hazırladığı gündemde yer alan spor olaylarını objektif bir göz ile değerlendirilen bir spor programıdır.

Denemeden Olmaz

Emirhan Kayış bugüne kadar spora pek ilgi gösteremediğini fark etti ve kendine en uygun alanı bulmaya karar verdi.
Kararının hemen ardından farklı spor alanlarında deneyimleyerek büyük başarılara imza atmaya niyetlendi!

Vegan Tatlar

Her bölümde farklı vegan tariflerinin paylaşıldığı bir yemek programıdır.

Throwback

Berber Dükkanı