2018 FALL SEMESTER PRESENTATIONS


DATE: 26-27 DECEMBER   VENUE: E4 305  

SCHEDULE

DEC 26th

9.15 - 9.30

  • Opening

    -

9.30 - 10.10

  • Toplumsal Cinsiyet ve Medya Atölyesi 1

    -

    Kristal Elma Basın Ödüllerinde Kadın Temsilleri - Selin Zere
    Jury: Alev Yücel & Cem Hakverdi

  • Toplumsal Cinsiyet ve Medya Atölyesi 1

    -

    Kadın Kadına Mülteci Mutfağı - Onur Aydın
    Jury: Alev Yücel & Ethem Özgüven

10.10 - 10.35

  • RGB 1

    -

    Lezzeti Esnaf Bilir & Spor Ertesi
    Jury: Nazan Pakkan & Ferhat Boratav

10.35 - 11.45

  • Toplumsal Cinsiyet ve Medya Atölyesi 2

    -

    MaviBlau
    Jury: Gökhan Tan & Oğuz Yenen

  • Toplumsal Cinsiyet ve Medya Atölyesi 2

    -

    Inspring Stories of Women - Berk Yarıcı & Abdılkadir Akkuş
    Jury: Alper Özçakır & Oğuz Yenen

11.45 - 12.05

  • RGB 2

    -

    Kahveler Bizden
    Jury: Nazan Pakkan & Ferhat Boratav

12.05 - 13.00

  • LUNCH

    -

13.00 - 13.45

  • RGB 3

    -

    Techne
    Jury: Itır Erhart & Halil Nalçaoğlu

13.45 - 14.45

  • Dijital Medya ve Çocuk

    -

    Jury: Itır Erhart & Burak Özçetin

14.45 - 15.10

  • RGB 4

    -

    CAR GB & Zincir
    Jury: Aylin Dağsalgüler & Burak Özçetin

15.10 - 16.00

  • Ethem Özgüven Atölyesi 1 & 2

    -

    Osman Birinci
    Jury: Aylin Dağsalgüler & Alper Özçakır

  • Ethem Özgüven Atölyesi 1 & 2

    -

    Berkant Yüksel
    Jury: Aylin Dağsalgüler & Alper Özçakır

DEC 27th

9.15 - 9.30

  • Opening

    -

9.30 - 10.15

  • Ethem Özgüven Atölyesi 3 & 4

    -

    Süleyman Evran
    Jury: Sarper Durmuş & Oğuz Yenen

  • Ethem Özgüven Atölyesi 3 & 4

    -

    İzel Özdana
    Jury: Sarper Durmuş & Oğuz Yenen

10.15 - 10.35

  • Oğuz Yenen Atölyesi

    -

    Jury: Sarper Durmuş & Cem Hakverdi

10.35 - 12.00

  • Şehirde Sanat

    -

    Jury: Ethem Özgüven & Esra Bilgiç

12.00 - 13.00

  • LUNCH

    -

13.00 - 14.20

  • HaberVesaire

    -

    Jury: Aslı Tunç & Alper Kırklar

14.20 - 15.05

  • Ethem Özgüven Atölyesi 5 & 6

    -

    G.N. Kurt, H. Eyigüngör, G. E. Uğurlar
    Jury: Güventürk Görgülü & Alper Kırklar

  • Ethem Özgüven Atölyesi 5 & 6

    -

    A. C. Öz, M. Türkmen
    Jury: Güventürk Görgülü & Alper Kırklar

15.05 - 15.40

  • RGB 5

    -

    Oyun Odası & Kayıntı & Berber Dükkanı
    Jury: Güventürk Görgülü & Ethem Özgüven

15.40 - 16.25

  • Ethem Özgüven Atölyesi 7 & 8

    -

    P. Özkan, M. Çelebioğlu
    Jury: Cem Hakverdi & Gökhan Tan

  • Ethem Özgüven Atölyesi 7 & 8

    -

    N. Şir, T. Dereci
    Jury: Cem Hakverdi & Gökhan Tan